About Us

GözGöz Hastalıkları Anabilim Dalı Prof.Dr. Ömer Kamil Doğan tarafından 1983 yılında kuruldu. Geçen 33 yıllık sürede oftalmoloji alanındaki gelişmeleri yakından izleyerek güncel bilgi ve yıllar içinde edinilen tecrübeler ile gelişen anabilim dalımız 9 öğretim üyesinden oluşan eğitim kadrosu ile poliklinik ve servis hizmetleri sunmaktadır. Kuruluşundan günümüze kadar 100’e yakın Göz Hastalıkları uzmanı yetiştiren bölümümüzde halen 15 araştırma görevlisine uzmanlık eğitimi verilmektedir. Kliniğimiz 42 yatak ile klinik hizmetlerine devam etmektedir. Modern ekipmanlar ile donatılmış olan 2 ameliyathanesinde haftanın her günü ameliyat yapılmakta ve her yıl yaklaşık 5000 civarında cerrahi işlem yapılmaktadır. Kliniğimizde pediatrik oftalmoloji ve şaşılık, oküloplasti, tıbbi ve cerrahi retina, üveit, kornea, kontakt lens, glokom, nörooftalmoloji ve oküler elektrofizyoloji birimleri mevcuttur. Kliniğimiz oftalmoloji alanında güncel olan teşhis ve tedavi cihazlarına sahiptir. Bölgemizde referans göz kliniği olarak hizmet veren kliniğimizde fako cerrahisi, ileri düzey şaşılık cerrahisi, glokom cerrahisi, oküloplastik cerrahi ve vitreoretinal cerrahiler başarılı bir şekilde yapılmaktadır. 2012 yılında hizmete giren göz bankamız ile yıllık ortalama 100 civarında hastamız kornea nakli ile göz sağlığına kavuşmaktadır.

Hizmetlerimiz

Kliniğimizde pediatrik oftalmoloji ve şaşılık, oküloplasti, tıbbi ve cerrahi retina, üveit, kornea, kontakt lens, glokom, nörooftalmoloji ve oküler elektrofizyoloji birimleri mevcuttur.
Kliniğimiz oftalmoloji alanında güncel olan teşhis ve tedavi cihazlarına sahiptir. Bölgemizde referans göz kliniği olarak hizmet veren kliniğimizde fako cerrahisi, ileri düzey şaşılık cerrahisi, glokom cerrahisi, oküloplastik cerrahi ve vitreoretinal cerrahiler başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Randevu

Ana Sayfamızda bulunan online randevu linkine tıklayarak randevunuzu internet üzerinden veya
0 332 223 70 00 nolu Randevu Sekreterliği numarasını arayarak telefon üzerinden randevularınızı alabilirsiniz.

İletişim

Anabilimdalı Sekreter : 6210 - 7001
Poliklinik Sekreteri : 6211 - 6212
Klinik Sekreteri : 7068