Blog Post

 

Bana Oyuncak Alma Oyuncak Yap Proje Sergisi

12.07.2017

Bana Oyuncak Alma Oyuncak Yap Proje Sergisi

 Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Hastalıkları Servisinde Meram Gödene Toki Şehit Yunus Berber İlkokulu, Faik Altıoklar İlkokulu ve 24 Kasım İlkokulu Anasınıfı Öğretmenlerinin Düzenlediği E-Twinning Projesi “Bana Oyuncak Alma Oyuncak Yap” projesi  kapsamında oyuncaklar sergilendi. 

Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Ali KABAN, Şube Müdürü Bekir KASAPÇOPUR, Meram Gödene Toki Şehit Yunus Berber İlkokulu Müdürü İbrahim NALBANT, 24 Kasım İlkokulu Müdürü Salih SAİDOĞLU ve  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilimdalı Başkanı Prof.Dr. Dursun ODABAŞI, Öğretim Üyesi Prof.Dr.Vesile Meltem ENERGİN,  Hastane Sağlık Bakım Hizmetleri Koordinatörü Nevin ZORLULAR ve hemşirelerin katılımıyla çocukların yattığı odaları gezip oyuncak hediye ettiler. Umuda yolculukta çocuklara moral olan proje beğeni topladı. 

Projenin oluşturulmasında emeği geçen okul öğretmenleri Yeşim TARHAN, Ayla NALVURAN, Ayşe KELEŞ, Naciye Tuğba SOYDAN ve Sınıf Öğretmeni Nesrin ÖZEL yaptıkları serginin amacına ulaştığını, Hastane yönetiminin ve hastane çalışanlarının ilgi ve alakalarından memnun olduklarını ve çocukların yüzündeki gülücüğün her şeye değdiğini belirttiler.