Blog Post

 

MERAM TIP FAKÜLTESİ'NDEN 'SAĞLIK İÇİN ÇAL' PROJESİ

16.03.2020

MERAM TIP FAKÜLTESİ'NDEN 'SAĞLIK İÇİN ÇAL' PROJESİ

Klibimizi izlemek için lütfen linke tıklayınız... 

https://www.youtube.com/watch?v=hS3DJbpirBo

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Meram Tıp Fakültesi çalışanları, öğrencileri ve akademisyenleri tarafından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla “Sağlık İçin Çal” projesi hazırlandı.

“Sağlık İçin Çal” Projesi, sağlık çalışanlarının insanlar için özveriyle çalıştıklarını, bu bağlamda ne kadar kıymetli olduklarını hatırlatmak ve sağlıkta yaşanan şiddet olaylarına yönelik farkındalık oluşturmak için hayata geçirildi.

“Sağlık İçin Çal” Projesi Koordinatörü Meram Tıp Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Atakan Tekinalp, projeye yaklaşık 4 ay önce başladıklarını söyleyerek, projenin önemine dair görüşlerini paylaştı. Projenin, hem üniversitelerinin tanıtımı, hem hekimlerin her şart ve durumda özveriyle ve gayretle çalıştıklarını hatırlatmak hem de sağlık sektöründe yaşanan şiddete karşı bir tepki olması hasebiyle önemli olduğunu kaydeden Tekinalp; “Bizler insanlar için çalışıyoruz, insanlar için varız” ifadelerini kullandı.

Tüm hekimlerin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayan Dr. Öğr. Üyesi Atakan Tekinalp, projeye destek veren herkese teşekkürlerini iletti.