Blog Post

 

'HANİ BANA' DİYEN COCUGUN İSTEGİNİ POLİS GERİ CEVİRMEDİ

21.05.2020

Konya´da hastanede tedavi görürken çektiği video ile polislerden pasta isteyen ve isteği yerine gelen 4 yasındaki Emine Miray Hekimoğlu, taburcu olup evine gittikten sonra Konya polisine teşekkür etti. Konya´da hastanede tedavi gören 4 yaşındaki kız çocuğunun pasta istediğini polis geri çevirmedi.
Emine Miray Hekimoğlu idrar yolu enfeksiyonu tedavisi için yaklaşık 10 gün boyunca hastanede yatarak tedavi gördü. Tedavisi esnasında video çekerek, 'Polis amca herkese pasta gönderiyorsun benim canim pasta çekti bana niye vermiyorsun' diyerek seslenen çocuğun isteğini Konya polisi geri çevirmedi. Pasta alan polis ekipleri Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tip Fakültesi Hastanesinde ziyaret ettikleri Emine Miray´a sürpriz yaptı. Üniformalı polisi karşısında gören çocuk şaşkınlık içinde pastasını alarak teşekkür etti.
Anne Nuran Hekimoğlu, polisin yaptığı sürprizin kızının tedavisinde kendilerine moral olduğunu söyledi. Emine Miray ise, kendisine pasta getiren polisleri çok sevdiğini dile getirerek, 'Polis amcalar bana pasta getirdiği için çok teşekkür ederim dedim. Onlarda sen pastanı ye dedi. Polis amcalar bana pasta getirdiği için onları çok seviyorum' şeklinde konuştu.