** Başvuru 27 Nisan 2020 ile 11 Mayıs 2020 mesai bitimine kadar yapılacaktır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi 4/B li sözleşmeli personel kadrosuna başvuracak adaylar aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyup açılan formda toplam 10 adımdan oluşan bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde dolduracaklardır.

1.ve 2. Adımda kişisel bilgiler yer almaktadır.
3. ve 4. Adımda kimlik bilgileri yer almaktadır. Adaylar yeni TC Kimlik belgelerini almışsa Yeni Kimlik alanlarını, almamışlar ise eski kimlik belgesindeki ilgili alanlarını dolduracaklardır.
5. Adımda Mezuniyet bilgileri yer almaktadır.
6. Adımda Erkek adaylar için askerlik bilgileri yer almaktadır, bayan adaylar “Askerlik Hizmeti Yapıldı mı?” Sorusuna Hayır seçeneğini işaretleyeceklerdir.
7. Adımda sabıka kaydı ve mahkumiyet bilgileri yer almaktadır.
8. Adımda başvurulan unvan, nitelik ve Kpss puanı  ve daha önce çalışılan işyeri bilgileri yer almaktadır. Kpss puanınızı örnekte gösterildiği gibi doldurmanız gerekmektedir.
9. Adımda ikamet , iletişim bilgileri ve başvuru esnasında kullanacağınız vesikalık resminiz istenmektedir.
10. Adımda istenilen belgelerin resimleri istenmektedir.
*** Not:  9. Ve 10. Adımda tarafınızdan istenilen belgeler . JPG veya .PNG resim formatında ve maksimum 5 Mb ‘dan büyük olamamak zorundadır.
Başvuruyu tamamladıktan sonra sistemin üreteceği Referans Numarası’nı not ediniz ve kaybetmeyiniz. Başvurunuz ile ilgili formları doldurduktan sonra  haftaiçi 08:30 - 16:30 saatleri arasında 0332 223 65 58 numaralı telefondan başarılı şekilde başvurunuzu tamamladığınıza dair teyid alınız.

İlana başvurmak için tıklayınız ..

Güncelleme ve düzeltme yapmak için tıklayınız ..