Kalite Sorumluları

Kalite Sorumluları

Musa Kazım AKSEL

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ

KADİRİYE ALTAN

ACİL GÖZLEM

Serpil BOLAT

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ

ÜmmÜhan SARIKAYA

ACİL YOĞUN BAKIM

GülŞen Yarar

AĞRI BİRİMİ

Nurcan BÜYÜKDEMİR

AİLE HEKİMLİĞİ

Mevlüde Aladağ

AMELİYATHANE HİZMETLERİ

Atiye Canlar

ANESTEZİ

Süleyman Emin KAYA

ATIK YÖNETİMİ

Fatma Ergin

BEYİN CERRAHİ

Ali ALAN

BİLGİ YÖNETİMİ

Saliha UYSAL

BİYOKİMYA LABORATUARI

Bengisu Keziban GÜNCÜ

CİLDİYE

Yalçın KARA

ÇAMAŞIRHANE HİZMETLERİ

SUADE AKYILDIZ

ÇOCUK ACİL

Filiz Ertel

ÇOCUK ALERJİ-GÖG-NEFRO-GASTRO

Sezgin Bilban

ÇOCUK CERRAHİ

Alime TUNÇDEMİR

ÇOCUK HEMATOLOJİ-ONKOLOJİ

Zeynep KerpiÇ

ÇOCUK İNTANİYE

Yasemin Gültekin

ÇOCUK KARDİYOLOJİ

Ayla ERSÖZ

ÇOCUK NÖROLOJİ VE ÇOCUK ENDOKRİN

Narin Okur Ulus

ÇOCUK YOĞUN BAKIM

Hatice Maverdeler

DİYALİZ HİZMETLERİ

Nurcan SAĞLAM

DOĞUM HİZMETLERİ

çağlar DEMİRTAŞ

DOKU TİPLEME

Pelin DÜZENLİ

ECZENE HİZMETLERİ

Elif DENİZ

ENDOKRİN

Emra ÖKER

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

Nagehan ARICI

FİZİK TEDAVİ HİZMETLERİ

Sema Büyüktemiz

FTR

Deniz YALÇIN

GASTRO ENDOSKOPİ HİZMETLERİ

Filiz Ateş

GASTROENTEROLOJİ

Yıldız GÖKOĞLAN

GENEL CERRAHİ

Yasemin KAYA

GENEL CERRAHİ ENDOSKOPİ HİZMETLERİ

ÜZEYİR TAHA İŞCAN

GENETİK LABORATUARI.

Ebru AÇIKGÖZ

GÖĞÜS CERRAHİ

Özlem Tunç

GÖĞÜS HASTALIKLARI

Elif KARGIKIZIL

GÖĞÜS YOĞUN BAKIM

İmdat BODUROĞLU

GÖRÜNTÜLERME HİZMETLER

İnci Atalay

GÖZ

Orhan Turgut

HASTA DOSYASI VE ARŞİV HİZMETLERİ

Kerime Uygun

İNTANİYE

Serap Selçuk

K B B

Tayyibe Urban

K.D.C AMELİYATHANE

Arife Akça

KALP DAMAR CERRAHİ

Raziye Girgin

KAN ALMA

Fadime Dinçler

KİT

Derya YILMAZER

MERKEZİ STERİLİZASYON ÜNİTESİ

Ramazan BOYLU

MİKROBİYOLOJİ LABORATUARI

MORG HİZMETLERİ

Serpil KOYĞUN

MUTFAK HİZMETLERİ

Türkay Korkmaz

NEFROLOJİ-ROMOTOLOJİ

Sibel Kuran

NÖROLOJİ

Sibel KURAN

NÖROLOJİ YOĞUN BAKIM

Ayşe TATLI BULGAY

NÜKLEER TIP

Necla Dinçel

ORTOPEDİ

Ayşe TEKŞENER

ÖZEL SERVİS

Mustafa Durgut

PATOLOJİ LABORATUARI

Nabider Sayan

PLASTİK CERRAHİ

Özlem PAKNA

POLİKLİNİK HİZMETLERİ

Ayla Sönmez

PSİKİYATRİ HİZMETLERİ

Selda Dal

RADYASYON ONKOLOJİSİ

Necla Yarar

REANİMASYON

Yaşar BÜLBÜL

STOK YÖNETİMİ

ÖMER KAYAPINAR

TESİS YÖNETİMİ

Fazilet Canlı

TIBBİ ONKOLOJİ

Mehmet ÖZTÜRK

TRANFÜZYON HİZMETLERİ

TÜP BEBEK

Hayriye ÖZTÜRK

ÜROLOJİ

Şule Küçükgüzel

YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM HİZMETLERİ