Hakkımızda


Sağlık Bilişimindeki yüksek tecrübelerimiz ile ileri yazılım teknolojilerini harmanlayarak geliştirdiğimiz yazılım sistemlerimiz; Standard form uygulamalarının ötesinde kurumsal yazılım mimarisinde; çok katmanlı, farklı amaç ve kullanımlar için özelleştirilmiş sistem bileşenlerini içeren, entegre bir yapı sunmaktadır.

Yazılım sistemlerimiz, dağıtılmış mimaride birbirleri ile iletişim kurarken uluslar arası standartta, iletişim protokollerini kullanmaktadır. Bu sayede, sistem içi ve sistem dışı entegrasyonlar, düşük maliyetle gerçekleştirilmekte ve entegrasyon yelpazesini genişletilmektedir.

Yazılım teknolojilerimiz, kullanıcıların tercih ve kullanımlarını özgür kılacak özellikleri taşımaktadır. “Özgür yazılım - özgür platform” mantığı ile tercih edilen metodolojiler ve geliştirilen teknoloji uygulamaları, kullanıcıların; zamandan mekandan ve platformdan bağımsız bir şekilde sistemleri kullanmasına imkan sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar, donanım (Masaüstü, Tablet, Akıllı Telefon) ve işletim sistemi (MacOs, Microsoft Windows, Linux, Unix, iOs, Android) tercihlerinde özgürdür. Aynı özgür yaklaşımımız, internet uygulamalarımızda, tarayıcı bağımsız yapı ile mümkündür.

Yazılımlarımızın tamamında, açık kaynaklı kütüphane ve sistemler desteklenmektedir. Bu sebeple sistemlerde kullanılan 3.parti yazılım ya da kütüphanelerin içerisinde bulunma riski olan kötü amaçlı kodların (casus kodların) olması engellenmiştir.

Bulut uygulamalar için geliştirilmiş özel yazılımlarımız ile kurumların ve organizasyonların, yazılım maliyetleri düşürülmüştür. Her türlü ölçekteki şirket ve organizasyonun ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan sistemlerimiz, bulut uygulamalarına yeni bir bakış açısı katmaktadır. Bulut uygulamalarının, farklı ihtiyaçlara sahip, farklı kurum yada organizasyonlardaki kullanıcılar tarafından kullanılmasını amaçlayan sistemimiz ile bulut bilişimini, çok daha geniş kitlelere ulaştırmaktayız. Ayrıca bulut bilişim için sağladığımız sistem ile sadece son kullanıcılar değil, sağladığımız yazılım ve altyapıyı kullanarak, bilişim hizmeti desteği ve hizmeti sağlamayı amaçlayan tüm bilişim firmaları da müşterilerine sundukları bilgi yönetim sistemi yaklaşımlarını, buluta taşıyabilmektedir. Sistemlerimizin tamamı, çoklu dil desteği ile yurt içi ve yurt dışı kullanıcılarının kullanımına sunulmuştur.

Gerçekleştirdiğimiz tüm hizmet ve servislerde, müşterilerimizin gereksinimlerini üstün teknoloji ile harmanlayarak,  yurt içi ve yurt dışı kalite standartlarında, müşteri memnuniyeti odaklı, yenilikçi ve rekabetçi ürünler hedeflenmektedir. Yönetici ve çalışanlarımızın katılımıyla bu doğrultudaki hedeflerimize ulaşmak için; insan kaynağına ve teknolojiye yatırım yaparak, ürün ve hizmetlerimizde, sürekli yenilik ve iyileştirme gerçekleştirilmektedir.

Bizden Haberler

Enlil Eğitim Dökümanları

Eğitim dökümanlarımız ile sistemi daha rahat kullanım kolaylığı sağlamaktayız.

devamı...

Devam Eden Projelerimiz

Türkiye çapında devam etmekte olan çeşitli projelerin çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.25 yıllık tecrübemizle Türkiye için çalışıyoruz.

devamı...

Enlil Mobil Sistem Çalışmaları

Mobil sistem çalışmalarımızla artık hasta işlemleri cebinizde.

devamı...